AKTUALITY - ARCHIV

20. 2.
STEP VE VAŇKOVCE


O víkendu 11.-12. dubna bude v rámci Mezinárodního stepařského festivalu Brno probíhat bohatý program plný stepu, ale také Velkikonočního programu pro děti i dospělé. Kromě toho budete moct vyhrát vstupenky na akce festivalu.
Přijďte se na nás do Vaňkovky podívat!

4. 2.
PODROBNÉ INFORMACE O SEMINÁŘI!


Již nyní v sekci "seminář" ZDE naleznete podrobné informace k semináři s Costelem, Dorelem a Alexandrem včetně rozvrhu a přihlášky.
Hlaste se již teď, kapacita jednotlivých lekcí je omezená!

29. 1.
ŠESTÝ ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO STEPAŘSKÉHO FESTIVALU JE TU!!


Již teď se můžete těšit na další ročník Mezinárodního stepařského festivalu Brno, který se bude konat v termínu 17.-26. dubna 2015!
Chystáme pro Vás opět různé akce se zahraničními i tuzemskými hosty.Těšit se můžete na openair akci, JAM, Velkou stepovou show a další.
Sledujte naše stránky a Facebook a dozvíte se vše potřebné. 15. 5.
MEZINÁRODNÍ STEPAŘSKÝ FESTIVAL BRNO 2014 JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI, TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V ROCE 2015!


18. 3.
VSTUPENKY NA JAM A SHOW V PRODEJI!

Od pondělí 17. 3. jsou v prodeji vstupenky na stepařský jam a Velkou stepovou show! Přijďte si pro ně co nejdřív, mizí závratnou rychlostí. Podrobné informace o prodeji naleznete vpravo v sekcích "Jam" a "Show".

5. 3.
KOMPLETNÍ PROGRAM FESTIVALU!

V sekci PROGRAM v hlavním menu naleznete již kompletní seznam všech festivalových akcí. Budeme se na Vás těšit.

10. 2.
ZAHRANIČNÍ HOSTÉ KOMPLETNÍ!

Konečně máme potrvrzené všechny tři hosty letošního ročníku. Těší se na Vás Costel Surbeck ze Švýcarska, Alexandr Ostanin z Ukrajiny a Ludovico Hombravella ze Španělska. O hostech se můžete více dozvědět v menu "Program" nebo "Videa".

29. 1.
JIŽ NYNÍ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME PROGRAM ROČNÍKU 2014

I tento rok se můžete těšit na skvělé zahraniční hosty, výstavy fotografií, jam, seminář, show a spoustu dalších akcí. Všechny informace budeme postupně doplňovat na tyto stránky a na Facebook.

27. 5.
FOTOGALERIE DOPLNĚNÁ O FOTOGRAFIE ZE VŠECH AKCÍ FESTIVALU

Ve FOTOGALERII naleznete již všechny fotky z festivalu.


30. 4.
MEZINÁRODNÍ STEPAŘSKÝ FESTIVAL BRNO 2013 JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI!

Skončil 4. ročník Mezinárodního stepařského festivalu Brno. Děkujeme všem hostům, účinkujícím, stepařům, tanečníkům, divákům i všem ostatním, kteří na přípravě festivalu jakýmkoli způsobem podíleli.

Budeme se těšit opět za rok při Mezinárodním stepařském festivalu Brno 2014!

19. 4.
DNEŠNÍ OPEN AIR AKCE SE KONAT BUDE, ALE PŘI NEPŘÍZNI POČASÍ PROBĚHNE POUZE KRÁTKÁ PŘEHLÍDKA!

Počasí nám bohužel letos nepřeje, a tak se dnešní OPEN AIR zahájení festivalu bude konat pouze ve zkrácené verzi.
Chcete-li nás vidět, přijďte ve 3 hodiny na Moravské náměstí. Pokud se nevyčasí, proběhne jen krátká stepová ukázka. V případě zlepšení počasí proběhne vše podle plánu. Děkujeme za pochopení.

13. 4.
VSTUPENKY NA VELKOU STEPOVOU SHOW JEŠTĚ STÁLE JSOU!

Ještě stále můžete kupovat vstupenky na Velkou stepovou show. Rozhodně ale přijďte co nejdřív, lístky doslova mizí před očima.
Vše o předprodeji i vystoupení najdete ZDE.

13. 4.
Děkujeme všem, kteří se zůčastnili vernisáže výstavy fotek Katky Zemanové!

I letos byla vernisáž více než příjemná. Účast cca 50 návštěvníků, živá kapela a stapařská vystoupení - to vše vytvořilo úžasnou atmosféru, která provázela celou akci.
Výstava fotek potrvá až do 3. května, takže si ji nenechte ujít a přijďte se do Park Lane Cafe podívat.

7. 4.
PROMO akce festivalu úspěšně za námi

V sobotu 6. 4. proběhla PROMO akce festivalu v Galerii Vaňkovka. 90 minutový program byl nabitý stepovými vystoupeními, soutěžemi a programem pro děti. Akce se setkala s obrovským úspěchem, prostor kolem pódia byl neustále naplněný diváky. Fotografie z akce budete již brzy moci zhlédnout ve fotogalerii.

5. 4.
Začátek výstavy fotografií a PROMO akce festivalu ve Vaňkovce!

V pátek 5. dubna začala v Park Lane Cafe na Lužánecké 4a výstava fotografií se stepařskou tématikou Katky Zemanové. V pátek 12. dubna od 18:30 proběhne na stejném místě vernisáž této výstavy, kde budete moci zhlédnout stepařské ukázky, dát si přípitek a za doprovodu živé hudby si fotky prohlédnout.

Budeme se na Vás těšit!

2. 4.
Ode dneška v předprodeji také vstupenky na JAM!

Od úterý 2. 4. jsou k dispozici v předprodeji také vstupenky na STEPAŘSKÝ JAM, který se bude konat v pátek 26. 4. od 19 hodin na Stadecu na Kounicové 20/22.
Lístky si můžete zakoupit v kanceláři NO FEET na Václavské 6 ve všední dny mezi 15. a 20. hodinou, k dostání budou ale také přímo na místě (nejedná se o místenky).
Dál probíhá také předprodej vstupenek na Velkou stepovou show!

2. 4.
ZMĚNA V ROZVRHU SEMINÁŘE!

Milí stepaři, z kapacitních důvodů došlo k mírným změnám v rozvrhu semináře. Aktuální rozvrh je ke stažení ZDE.
Na semináři jsou ještě stále volná místa, tak se neváhejte přihlašovat. Budeme se těšit!

25. 3.
V rámci festivalu oslavíme v pondělí 29. 4. mezinárodní DEN TANCE!

I Mezinárodní stepařský festival Brno se přidá k celosvětovým oslavám Dne tance v pondělí 29. dubna. Od 20:00 se v Café Práh v Galerii Vaňkovka bude konat mini stepařský jam za doprovodu kapely Jazzová Razie. Diváci budou moci zhlédnout nejen stepaře z NO FEET, ale také ukrajinského mistra Alexandra Ostanina. Kromě toho se budou na místě moci naučit základní stepařské krůčky.

Nenechte si ujít!


20. 3.
POZOR!!! Předprodej vstupenek na Velkou stepovou show je v plném proudu!

Od pondělí 18. 3. jsou již v prodeji vstupenky na Velkou stepovou show, která se bude konat v neděli 28. dubna od 19 hodin v Divadle Bolka Polívky.
Vstupenky jsou k dispozici POUZE v kanceláři Tanečního studia NO FEET na Václavské 6, a to ve všední dny mezi 15. a 20. hodinou (v pátek do 19:00).
Cena vstupenek: 200 Kč (dospělí), 180 Kč (děti, studenti, důchodci). Rezervace nepřijímáme.
Budeme se na Vás těšit!


19. 2.
Informce o semináři!

Nově jsme přidali detilní informace o semináři se zahraničními lektory. Vše najdete zde. Novinkou letošního ročníku jsou dvě lekce contemporary/jazz dance s Alxandrem. Nenechte si ujít!


3. 1.
Čtvrtý ročník Mezinárodního stepařského festivalu!!!

Již teď se můžete těšit na další ročník Mezinárodního stepařského festivalu Brno, který se bude konat v termínu 19.-28. dubna 2013!
Chystáme pro Vás opět skvělé akce se zahraničními i tuzemskými hosty a hlavně spoustu STEPU.
Sledujte naše stránky a Facebook a dozvíte se vše potřebné.


8. 5.
Třetí ročník Mezinárodního stepařského festivalu Brno 2012 úspěšně za námi!

Velkou stepovou show v neděli 6. 5. jsme ukončili veleúspěšný Mezinárodní stepařský festival Brno 2012. Děkujeme všem stepařům a hostům za skvělé výkony, divákům za přízeň, sponzorům a partnerům za podporu a všem ostatním, kdo se na festivalu podíleli, za pomoc.
Fotky a videa z celé akce již brzy ve fotogalerii a videích.

Těšíme se na Vás opět za rok na čtvrtém ročníku Mezinárodního stepařského festivalu Brno 2013!

3. 5.
Přijďte si zastepovat na LEKCI STEPU PRO VEŘENOST ZDARMA!


Již dnes od 17:30 do 18:30 máte jedinečnou možnost naučit se základní stepařské krůčky. Přijďte do NO FEET na Václavské 6 a kromě prvních stepařských zkušeností získáte i malý dárek.

3. 5.
Stále můžete kupovat vstupenky na Velkou stepovou show a jam!


Na show již zbývá posledních pár vstupenek. Neváhejte a přijďte si je koupit co nejdřív do Tanečního studia NO FEET na Václavskou 6. Vstupenky na JAM k dostání tamtéž nebo přímo na místě před konáním akce. Máte se rozhodně na co těšit.

3. 5.
Open air zahájení festivalu, PROMO akce v knihovně a promítání úspěšně za námi!


V pátek na Moravském náměstí se sešlo na 56 stepařů a vytvořili společně rekord: nejvíc stepařů na jednom místě. Divácká i mediální účast byla vydatná, takže děkujeme všem zúčastněným stepařům!
Za námi už je také PROMO akce v Knihovně Jiřího Mahena a večerní promítání s povídáním o historii i současnosti stepu. Fotky z uvedených akcí zde a ve fotogalerii

26. 4.
Nové fotky ve fotogalerii


Ve fotogalerii naleznete nové fotky z prvních akcí festivalu.

21. 4.
Vernisáž fotek úspěšně za námi


První akce festivalu je za námi. V pátek se v Park Lane Cafe sešlo více než 60 příznivců stepu a zahájili výstavu fotek Katky Zemanové, která potrvá až do 26. května. Fotky z vernisáže již brzy zde.

Další akce již brzy: ZAHÁJENÍ FESTIVALU OPEN AIR PERFORMANCÍ NA MORAVSKÉM NÁMĚSTÍ v pátek 27. dubna od 15:00 do 17:00. Nenechte si ujít!

18. 4.
Zahájení výstavy fotografií VERNISÁŽÍ již tento pátek!


Již tento pátek - 20. dubna zahájíme první festivalovou akci - výstavu fotek Katky Zemanové kacizemanova.cz - VERNISÁŽÍ. Bude se konat od 18:30 v Park Lane Cafe na Lužánecké 4a. Můžete se těšit na občerstvení zdarma, živou kapelu, stepová vystoupení a samozřejmě krásné FOTKY. Všechny informace o vernisáži najdete zde.